Strefa Basenów Letnich

W lipcu 2013 r. na terenie Pływalni „Perła” przy ulicy Perłowej 1 zostały otwarte dwa baseny na powierzchniowe o charakterze rekreacyjno-wypoczynkowym.

Pierwszy z nich przeznaczony dla najmłodszych cechuje się takimi oto gabarytami: szerokość 7,78 metrów x długość 15,25 metrów, wysokość 60 centymetrów, objętość 60m³, powierzchnia lustra wody 119 m². Basen mając na celu zapewnienie dzieciom jeszcze większej frajdy został dodatkowo wyposażony w zjeżdżalnie mierzącą 150 centymetrów.

Drugi z akwenów asygnowany dla młodzieży i dorosłych swoją wielkością nieco ustępuję dziecięcemu ale jest za to ponad dwukrotnie głębszy. Jego wymiary prezentują się następująco: szerokość 6,60 metrów x długość 12,70 metrów, wysokość 125 centymetrów, objętość 100 m³, powierzchnia lustra wody 84 m². Łączna powierzchnia lustra wody całego kompleksu będzie oscylować w okolicach 203 m². „

Obydwa baseny zostały zbudowane w technologii włoskiej firmy „Piscine Laghetto”, która cieszy się na rynku dużym uznaniem i długoletnim doświadczeniem. Dzięki temu mamy pewność, że oferujemy dla naszych klientów maksymalny komfort, a zarazem bezpieczeństwo, które jest najistotniejszą kwestią w tego typu przedsięwzięciach.

Galeria